Açılış Saatleri:  Hafta içi‑  10:00‑24:00   Hafta‑Sonu 10:00‑24:00
İletişim:  0546-698-88-87

LCD Ekran / tamiri

leptopservisi.com > LCD Ekran / tamiri

Akıllı telefonumuzun ekranını kırması yada camını kırması can yakıcıdır. Güzelim telefonlarımıza yüksek mevlalar vererek alıyoruz. Artık neredeyse bir telefon için araba fiyatında paralar ödüyoruz. En ufak düşmede kırılmakta yada paramparça olmaktadır.

Cam kırıldığında dokunmatikte kırılır bazen kırıldığında çalışabilir bazen çalışmadığı durumlar olabilir. Dokunmatik cam kırıldığında ekranımıza net görüntü gelir sadece dokunmatik cam işlemini yitirebilir ya da hiçbir şekilde algılamaz. Cam kırıldığından çalışabilir istisnalari vardır cam parçaları elimizi kesebilir elimize batabilir ve canımızın yanmasına neden olabilir. Çatlaklar zamanla büyümeye devam ederek zamanla içine toz dolabilir.

Örneğin yağmurlu hava dışarıdayken elimizde kullanırken kırık camdan ekranın içine su damlası gidebilir ekranınız komple bozulur o zaman ekran değişmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda ön cam değişimi dokunmatik cam değişmesi gerekir. Bu sorunlar için servimizde fabrikasyon işlemler yapılarak ilk günkü halinde sağlıklı ön cam değişimi yapılmaktadır. Bu işlemleri yaparken iç ekranınızda herhangi bir renk değişimi yaşanmamaktadır. Cam Değişim işlemlerimiz servisimiz tarafından garantilidir. Bu işlemler için cihazınızdan herhangi bir bilgi  silinmeyecektir.

Ücretsiz fiyat teklifi için